Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C130D8GACTU
C0603C130D8GACTU
C0603C130D8GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C130D8GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C130D8GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 13PF 10V NP0 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0603C130D8GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 13PF 10V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 427535 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±0.5pF Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)