Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C221J5RACTU
C0603C221J5RACTU
C0603C221J5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C221J5RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C221J5RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 220PF 50V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0603C221J5RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 220PF 50V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 554723 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)