Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C241K1GACTU
C0603C241K1GACTU
C0603C241K1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C241K1GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C241K1GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 240PF 100V NP0 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0603C241K1GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 240PF 100V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 866765 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)