Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C270J3GACTU
C0603C270J3GACTU
C0603C270J3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C270J3GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C270J3GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs65535 pcs
Product parameter
številka dela C0603C270J3GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3793041 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 25V Toleranca 27pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C