Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C270J8GACTU
C0603C270J8GACTU
C0603C270J8GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C270J8GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C270J8GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 27PF 10V NP0 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0603C270J8GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 27PF 10V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1445083 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 10V Toleranca 27pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C