Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C271K8RACTU
C0603C271K8RACTU
C0603C271K8RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C271K8RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C271K8RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 270PF 10V X7R 0603
Product parameter
številka dela C0603C271K8RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 270PF 10V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 846636 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)