Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C300J3GACTU
C0603C300J3GACTU
C0603C300J3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C300J3GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C300J3GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 30PF 25V NP0 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0603C300J3GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 30PF 25V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 829902 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)