Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C430G5GACTU
C0603C430G5GACTU
C0603C430G5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C430G5GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C430G5GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 43PF 50V NP0 0603
Product parameter
številka dela C0603C430G5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 43PF 50V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 308925 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±2% Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)