Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C470K8GACTU
C0603C470K8GACTU
C0603C470K8GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C470K8GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C470K8GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 47PF 10V NP0 0603
Product parameter
številka dela C0603C470K8GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 47PF 10V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1193069 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)