Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C471J5GACTU
C0603C471J5GACTU
C0603C471J5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C471J5GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C471J5GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0603C471J5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4691113 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)