Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C473J9RACTU
C0603C473J9RACTU
C0603C473J9RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C473J9RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C473J9RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.047UF 6.3V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0603C473J9RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.047UF 6.3V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 632985 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)