Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C473K4RACTU
C0603C473K4RACTU
C0603C473K4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C473K4RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C473K4RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.047UF 16V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs65535 pcs
Product parameter
številka dela C0603C473K4RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.047UF 16V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6280620 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 16V Toleranca 0.047µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C