Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C511M4HAC7867
C0603C511M4HAC7867
C0603C511M4HAC7867
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C511M4HAC7867 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C511M4HAC7867
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0603 510PF 16V ULTRA STA
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0603C511M4HAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0603 510PF 16V ULTRA STA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3329548 pcs Podatkovni list Ultra Stable, X8R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm)
Temperaturni koeficient X8R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)