Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C681M5RACTU
C0603C681M5RACTU
C0603C681M5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C681M5RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C681M5RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 680PF 50V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0603C681M5RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 680PF 50V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1333395 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 680pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C