Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C910K5GACTU
C0603C910K5GACTU
C0603C910K5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C910K5GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C910K5GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 91PF 50V NP0 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0603C910K5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 91PF 50V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1436989 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 91pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C