Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603S103M3RACTU
C0603S103M3RACTU
C0603S103M3RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603S103M3RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603S103M3RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 25V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0603S103M3RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 25V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1028961 pcs Podatkovni list FE-CAP, X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)