Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C105K9PACTU
C0805C105K9PACTU
C0805C105K9PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C105K9PACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C105K9PACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 6.3V X5R 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C105K9PACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 6.3V X5R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1200406 pcs Podatkovni list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 399-9160-6 delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose