Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C125M4RACTU
C0805C125M4RACTU
C0805C125M4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C125M4RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C125M4RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1.2UF 16V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C0805C125M4RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1.2UF 16V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 205102 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)