Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C150K4GACTU
C0805C150K4GACTU
C0805C150K4GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C150K4GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C150K4GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 15PF 16V NP0 0805
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C150K4GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 15PF 16V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1130451 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)