Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C182K5GACTU
C0805C182K5GACTU
C0805C182K5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C182K5GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C182K5GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1800PF 50V NP0 0805
Product parameter
številka dela C0805C182K5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1800PF 50V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 495771 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)