Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C200D1GACTU
C0805C200D1GACTU
C0805C200D1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C200D1GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C200D1GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 20PF 100V NP0 0805
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C200D1GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 20PF 100V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 355739 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±0.5pF Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)