Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C220C1GACTU
C0805C220C1GACTU
C0805C220C1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C220C1GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C220C1GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 22PF 100V NP0 0805
Product parameter
številka dela C0805C220C1GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 22PF 100V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 249009 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 100V Toleranca 22pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C