Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C222J4RACTU
C0805C222J4RACTU
C0805C222J4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C222J4RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C222J4RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 16V X7R 0805
Product parameter
številka dela C0805C222J4RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 16V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 880940 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 16V Toleranca 2200pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C