Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C222JARACTU
C0805C222JARACTU
C0805C222JARACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C222JARACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C222JARACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 250V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C222JARACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 250V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 408288 pcs Podatkovni list Tip and Ring, X7R, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena C0805C222JARAC
C0805C222JARAC7800
C0805C222JARAC7867
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2200pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 2200pF