Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C222KARACTU
C0805C222KARACTU
C0805C222KARACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C222KARACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C222KARACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 250V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C222KARACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 250V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1157558 pcs Podatkovni list Tip and Ring, X7R, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)