Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C223K1RACTU
C0805C223K1RACTU
C0805C223K1RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C223K1RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C223K1RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C223K1RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 802473 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 399-8046-2
C0805C223K1RAC
C0805C223K1RAC7800
C0805C223K1RAC7867
C0805C223K1RACTU-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 0.022µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije General Purpose