Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C272K3GACTU
C0805C272K3GACTU
C0805C272K3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C272K3GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C272K3GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2700PF 25V NP0 0805
Product parameter
številka dela C0805C272K3GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2700PF 25V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 508661 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 25V Toleranca 2700pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C