Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C333J5RACTU
C0805C333J5RACTU
C0805C333J5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C333J5RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C333J5RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C333J5RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 394810 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 399-8070-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 0.033µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije General Purpose