Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C392J3RACTU
C0805C392J3RACTU
C0805C392J3RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C392J3RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C392J3RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3900PF 25V X7R 0805
Product parameter
številka dela C0805C392J3RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3900PF 25V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 940169 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 25V Toleranca 3900pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C