Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C470M1GACTU
C0805C470M1GACTU
C0805C470M1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C470M1GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C470M1GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 47PF 100V NP0 0805
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C470M1GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 47PF 100V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1528197 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 100V Toleranca 47pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C