Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C474K3NACTU
C0805C474K3NACTU
C0805C474K3NACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C474K3NACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C474K3NACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 25V X8L 0805
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C0805C474K3NACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 25V X8L 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 207192 pcs Podatkovni list X8L Dielectric 10-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Temperaturni koeficient X8L Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)