Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C561J8GACTU
C0805C561J8GACTU
C0805C561J8GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C561J8GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C561J8GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 560PF 10V NP0 0805
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C561J8GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 560PF 10V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 948591 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)