Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C684K4REC
C0805C684K4REC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C684K4REC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C684K4REC
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 680NF 16V X7R 10%
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela C0805C684K4REC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 680NF 16V X7R 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 286336 pcs Podatkovni list ESD, X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.68µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.68µF