Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C820KDRACTU
C0805C820KDRACTU
C0805C820KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C820KDRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C820KDRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 82PF 1KV X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C0805C820KDRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 82PF 1KV X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 706122 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)