Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C821KDRACTU
C0805C821KDRACTU
C0805C821KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C821KDRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C821KDRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 820PF 1KV X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C821KDRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 820PF 1KV X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 689398 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)