Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805F222K1RACTU
C0805F222K1RACTU
C0805F222K1RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805F222K1RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805F222K1RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0805F222K1RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 100V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1242175 pcs Podatkovni list FO-CAP, X7R Dielectric 16-200 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)