Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805X682M2GEC
C0805X682M2GEC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805X682M2GEC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805X682M2GEC
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela C0805X682M2GEC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 233642 pcs Podatkovni list ESD, COG Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija X Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 6800pF