Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C103F3GACTU
C1206C103F3GACTU
C1206C103F3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C103F3GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C103F3GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 25V C0G/NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C1206C103F3GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 25V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 69505 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)