Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C103KARACTU
C1206C103KARACTU
C1206C103KARACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C103KARACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C103KARACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 250V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C103KARACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 250V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 701211 pcs Podatkovni list Tip and Ring, X7R, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)