Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C104F8JAC7800
C1206C104F8JAC7800
C1206C104F8JAC7800
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C104F8JAC7800 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C104F8JAC7800
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 10V U2J 1206
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C104F8JAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 10V U2J 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 63483 pcs Podatkovni list U2J Dielectric, 10-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient U2J Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)