Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C104M5UACTU
C1206C104M5UACTU
C1206C104M5UACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C104M5UACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C104M5UACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V Z5U 1206
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C104M5UACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V Z5U 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1895335 pcs Podatkovni list Z5U Dielectric, 50-100 V
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient Z5U Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)