Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C120JDGACTU
C1206C120JDGACTU
C1206C120JDGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C120JDGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C120JDGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 12PF 1KV NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C1206C120JDGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 12PF 1KV NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 237352 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca 12pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C