Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C152MAGEC
C1206C152MAGEC
C1206C152MAGEC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C152MAGEC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C152MAGEC
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 1.5NF 250V C0G
Product parameter
številka dela C1206C152MAGEC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 1.5NF 250V C0G Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 245483 pcs Podatkovni list ESD, COG Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1500pF