Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C153FAGEC
C1206C153FAGEC
C1206C153FAGEC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C153FAGEC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C153FAGEC
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 15NF 250V C0G 1%
Product parameter
številka dela C1206C153FAGEC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 15NF 250V C0G 1% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 141779 pcs Podatkovni list ESD, COG Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.053" (1.35mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.015µF