Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C182K2GACTU
C1206C182K2GACTU
C1206C182K2GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C182K2GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C182K2GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1800PF 200V NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C1206C182K2GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1800PF 200V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 277184 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)