Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C390G2GACTU
C1206C390G2GACTU
C1206C390G2GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C390G2GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C390G2GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 39PF 200V NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C390G2GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 39PF 200V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 245973 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 200V Toleranca 39pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C