Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C393JARACTU
C1206C393JARACTU
C1206C393JARACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C393JARACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C393JARACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.039UF 250V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C393JARACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.039UF 250V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 238442 pcs Podatkovni list Tip and Ring, X7R, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)