Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C470J3GACTU
C1206C470J3GACTU
C1206C470J3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C470J3GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C470J3GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 47PF 25V NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C470J3GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 47PF 25V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 650620 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)