Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C471KGRACTU
C1206C471KGRACTU
C1206C471KGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C471KGRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C471KGRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 470PF 2KV X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C471KGRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 470PF 2KV X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1224048 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.069" (1.75mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)