Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C472JDRACTU
C1206C472JDRACTU
C1206C472JDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C472JDRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C472JDRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4700PF 1KV X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C1206C472JDRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4700PF 1KV X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 272027 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric, 500-3,000 (Commerical
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca 4700pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C